Americas Food & Beverage Show & Conference to ważne miejsce spotkań branży spożywczej z całego świata, które odbędzie się w dniach 18-20 września 2023 w World Trade Center Miami (USA).

Ponad połowa uczestników targów to decydenci, dzięki którym AF&B Show & Conference jest idealnym forum spotkań z potencjalnymi klientami, dostawcami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi.

Americas Food & Beverage Show & Conference jest imprezą branżową B2B. Uczestnicy targów szukają nowych i innowacyjnych produktów, które można pozyskać i dodać do własnej oferty, by zachwycić swoich klientów.

Po raz pierwszy w 30 letniej historii tej wystawy powstało miejsce dedykowane krajom Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie będą stoiska polskie, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić miejsce narożne w każdym miejscu przestrzeni wystawowej. Znajduje się ono w centralnym miejscu wystawy, w sąsiedztwie centralnej sceny oarz blisko miejsca B2B Matchmaking!

Koszt stoiska:

  • Aisle Booth: $3450
  • Corner Booth: $3850
  • Premium Corner Booth: $4150

Weź udział w targach jeśli Twoja firma eksportuje na rynek USA lub jesteś importerem żywności. Nie możesz tego przegapić!

Americas Food & Beverage Show & Conference to największe i najważniesze targi żywności w USA.

World Trade Center Miami podpisało porozumienie na organizacje tych targów z CEE Federation of Chambers of Commerce, której członkiem jest Warszawska Izba Gospodarcza.

Dodatkowe informacje dotyczące targów:
Mirosław Gleb
e-mail: mgleb@wig.waw.pl

Ivan Barrios, Prezes World Trade Center Miami oraz Leszek Ladowski, Prezes CEE Federation of Chambers of Commerce, podpisują porozumienie o współpracy dot. organizacji targów